HİZMET SÖZLEŞMESİ

İstanbul Broşür dağıtım olarak bütün işlerinde ayrım yapmadan hizmet sözleşmesi uygular, yapılan sözleşmede, ücret geri ödeme garantisi verir,

  EKİBİMİZ

Tüm çalışanlarımız sigortalı ve kalıcı personellerden oluşmaktadır.

  GPS TAKİP SİSTEMİ

Personeller firmamızdan dijital harita sistemiyle takip edilir. Gün içindeki güzergahları ayrıntılı olarak raporlanır.

İstanbul'da Broşür dağıtım

İstanbul Broşür Dağıtım ve İstanbul El İlanı Dağıtım

İstanbul'da broşür dağıtım işleriniz tarafımızca yapılmaktadır. İstanbul Merkez istenilen bölge veya mahallede evler, esnaflar, cami çıkışları, fabrika çıkışları, otobüs durakları ve gerekli izinler alındığı taktirde üniversite kampüsünde broşür dağıtım yapılmaktadır. Duyurmak istediğiniz broşürü bastırın İstanbul Merkez broşür dağıtmasını bize bırakın.

Broşür sayısına göre dağıtımcı sayısı arttırılır. Broşür dağıtma işi için özellikle yeni açılan dükkanlar, mağazalar veya tadilat yapan mağazaların tarafımıza başvurmasında yarar var.

Bir çok işletmenin reklamını katalog ve broşürle yaptığını biliyoruz. Firmaların katalog ve broşür dağıtımlarını yapmak bizim işimiz. Katalogu bastırmak kolaydır ama dağıtma işi için güvenilir gençlere ihtiyacınız olacaktır. İletişime geçin ihtiyacınızı karşılayalım.

Fiyatlar hava durumu broşür sayısı dağıtımcı sayısı yarı zamanlı ve tam zamanlı çalışmaya göre belirlenmektedir. İstanbul Broşür Dağıtımİstanbul El ilanı Dağıtım  ihtiyaclarınız için yüksek fiyatlı Reklam Ajanslarıyla uğraşmayın bizimle iletişime geçin.  Uygun fiyata İstanbulyu iyi bilen gençlerle paranızın hakkını vererek broşürlerinizi dağıtalım.

Google Analytics Alternative