BROŞÜR DAĞITIM

Brroşürlerinizi Hedef Kitlenize Daha Etkili Bir Şekilde Dağıtın

 

Broşür Dağıtım, markanızı pazarlamak için kullanabileceğiniz en “maliyet etkin” yöntemlerden bir tanesidir. Ancak sadece hedef kitlenize ulaştığı zaman gerçekten markanızı pazarlama işlevini yerine getirirler. Bu yüzden el ilanlarınızı hedef kitlenize nasıl daha etkili ulaştırabileceğiniz son derece önemli bir konudur.

Broşür Dağıtımı nerede ve ne zaman dağıtılmalı?
Tasarımınızı yaptınız, iletmek istediğiniz mesajı ya da sloganı da belirlediniz ve Broşür Dağıtım baskı siparişini verdiniz (Kendi el ilanı tasarımınızı yapmak ya da sipariş vermek için hemen tıklayın). Ve elinizde dağıtılmayı bekleyen bir sürü el ilanınız var. Peki, bu el ilanlarınızı sizin için geri dönüş sağlayacak bir reklam aracına nasıl dönüştüreceksiniz?

broşür dağıtım

 

Broşür Dağıtım için tercih edeceğiniz yöntem elbette ki öncelikle bütçenize, sonra yaptığınız işe ve daha sonra da neyi amaçladığınıza göre değişecektir. Bu yöntemlerden en basiti, müşteri kitlenizin düzenli aralıklarla ziyaret ettiği bir noktaya bırakmak olacaktır. Burada size verebileceğimiz tavsiye, benzer başka bir marka ile işbirliği yapmanız ve el ilanlarınızı ortak bir noktada dağıtmanız olacaktır. Bu şekilde hedef kitlenizi iki katına çıkarabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Google Analytics Alternative