BROŞÜR DAĞITIM ELEMANI

BROŞÜR DAĞITIM ELEMANI

 

Broşür dağıtmanın bir kaç çeşidi vardır. Bunlardan ilki hepimizin bildiği ve broşür dağıtım elemanı genelde uzaktan fark edince göz teması kurmadan usulca kaçtığımız cadde, meydan vs gibi kalabalık yerlerde elden broşür dağıtım yapanlardır. Bu tarz dağıtımın hoş olmayan bazı yönleri var aşağıda değineceğim birazdan.
 
 
Tabi broşür dağıtım için tek yol bu değildir. Binaların kapılarına, broşür dağıtım elemanı posta kutularına, broşür dağıtım elemanı araç sileceklerine, esnaflara vb bu tarz kişi ve yerlere broşür dağıtım elemanı yapılır. Her birinin kendi içinde fiyatlandırması vardır.
 
 
Broşür dağıtım eğer meydan yada cadde gibi bir yerde yapılacak ise broşür alınır orada bulunan broşür dağıtım elemanı stand vb yerde durularak yoldan geçenlere broşürler verilir. Bunlar yapılırken talebe göre broşürün içeriğine göre bilgide verilir. 
 
 
Binalara dağıtım yapılırken ise bilgi verme durumu söz konusu olmaz. Gerçi sizi durduran yaşlı teyze ve amcalar nerede bu dükkan, yeni mi açıldı, indirim var mı gibi sorular sorabilir lakin broşür dağıtım elemanı sizin göreviniz mümkün olduğunca oyalanmadan işinizi bitirmektir.
 
 
broşür dağıtım elemanı sırt çantası yahut pazar arabası benzeri bir araba ile dağıtım yaparsınız çünkü apartmanlara dağıtımda elinize alıp dağıtabileceğiniz kadar az broşür verilmez. Eğer farklı bir şey söylenmemişse binaların kapılarına zil sayısı kadar bırakılır. Kimi zaman her binaya 5 tane yada zil sayısının yarısı kadar koyulmalıdır diye uyarı alabilirsiniz. 
 
 
Otomobillerin sileceklerine 1 tane esnaflara da ekstra talep olmadığı müddetçe 1 tane broşür verirsiniz. Dağıtımınızı kanıtlamanız için kimi zaman sizden fotoğraf, girdiğiniz sokakların ismi yada esnaftan kartvizit gibi şeyler isteyebilirler. Çoğu zaman kontrol eden kişiler birkaç sokak belirleyip sizin dağıtıp dağıtmadığınıza yahut söylenilenden fazla broşür bırakıp bırakmadığınıza bakacaklardır. 
 

Broşür dağıtıcılığının artı yönleri : 

 
1)Tam bir öğrenci işidir çünkü süre kısıtlaması yoktur. Öğrencinin ders programı bellidir ve her gün işe gelemez zaten her gün broşür dağıtmakta istenmez. Çalışmak istediğiniz günler konusunda patronunuz ile anlaşırsınız ve bu kadar. 
 
 
2)Saç, sakal, kıyafet gibi zorunlulukları yoktur. Tabi bu saydıklarım binalara vs dağıtım yapanlar için geçerli. Kimse üniversite çağlarında kaymak gibi traş olup gömlek giymek istemez.
 
 
3)Başınızda patron yoktur. Sizleri bırakırlar ve belli bir mıntıka verirler sonra gezin gezebildiğiniz kadar. Yalnızlığı seviyorsanız takın kulaklıkları yada sevdiğiniz bir arkadaşınızla yapın bu işi ve biriniz o sokak biriniz diğer sokak eğlenceli bir şekilde çalışın. Kontrolcüler yer yer arayabilir yada karşınıza çıkabilir onun haricinde tepenizde bir müdür, sorumlu, hesap soran vs olmaz ki bu çok büyük lütuf. 
 
 
4)Para konusu çok sıkıntı olmaz. Öğrencinin halinden anlayan patronunuz varsa hele tadından yenmez. Bazı kurumsal kurye şirketlerinde ise ücret 2 haftada bir verilir ki buda aylığa göre fena sayılmaz.

BROŞÜR DAĞITIM

Brroşürlerinizi Hedef Kitlenize Daha Etkili Bir Şekilde Dağıtın

 

Broşür Dağıtım, markanızı pazarlamak için kullanabileceğiniz en “maliyet etkin” yöntemlerden bir tanesidir. Ancak sadece hedef kitlenize ulaştığı zaman gerçekten markanızı pazarlama işlevini yerine getirirler. Bu yüzden el ilanlarınızı hedef kitlenize nasıl daha etkili ulaştırabileceğiniz son derece önemli bir konudur.

Broşür Dağıtımı nerede ve ne zaman dağıtılmalı?
Tasarımınızı yaptınız, iletmek istediğiniz mesajı ya da sloganı da belirlediniz ve Broşür Dağıtım baskı siparişini verdiniz (Kendi el ilanı tasarımınızı yapmak ya da sipariş vermek için hemen tıklayın). Ve elinizde dağıtılmayı bekleyen bir sürü el ilanınız var. Peki, bu el ilanlarınızı sizin için geri dönüş sağlayacak bir reklam aracına nasıl dönüştüreceksiniz?

broşür dağıtım

 

Broşür Dağıtım için tercih edeceğiniz yöntem elbette ki öncelikle bütçenize, sonra yaptığınız işe ve daha sonra da neyi amaçladığınıza göre değişecektir. Bu yöntemlerden en basiti, müşteri kitlenizin düzenli aralıklarla ziyaret ettiği bir noktaya bırakmak olacaktır. Burada size verebileceğimiz tavsiye, benzer başka bir marka ile işbirliği yapmanız ve el ilanlarınızı ortak bir noktada dağıtmanız olacaktır. Bu şekilde hedef kitlenizi iki katına çıkarabilme şansına sahip olabilirsiniz.

TOPLU DAĞITIM

TOPLU DAĞITIM HİZMETLERİ

34 Dağıtım tüm Türkiye'ye toplu dağıtım hizmeti vermektedir. İstanbul dışındaki gönderileriniz kargolama yöntemiyle iletilmekte, İstanbul içi toplu dağıtım hizmetleriniz moto kuryeler ve yaya kuryeler aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Kargo şirketleri toplu dağıtım hizmetlerinde yetersiz kalırken 34 Dağıtım uzmanlık alanını bu bağlamda da devreye sokarak hızlı teslimat gerçekleştirmektedir. 

Devamını oku: TOPLU DAĞITIM

CPS TAKİP SİSTEMLİ DAĞITIM

Gönderiler, öngörülen dağıtım süresi içinde, üzerinde belirtilen adrese uğranıp, poşetlenmiş olan dergiler hane kapılarına asılarak yapılan dağıtımlarda personellerimizi cps takip sistemi yardımı ile takip ederiz.

istanbul Broşür dağıtım firmaları

Broşür Dağıtım Hizmeti

İstanbul broşür dağıtım firmaları Broşürler, firmaların, ürünlerini tanıtmak ve reklam faaliyetlerini hızlandırmak adına yürüttüğü, İstanbul broşür dağıtım firmaları  görsel nitelikli çalışmalardır. Genelde, ürün tanıtım ve indirimlerini içeren bu dokümanlar, doğru ulaştırıldığı takdirde, İstanbul broşür dağıtım firmaları müşteri kazanmak ve mevcut müşteri potansiyelini genişletmek açısından çok faydalı olabilmektedir. Bu anlamda, broşür dağıtımhizmetlerinin çok iyi yapılması ve bu dağıtım faaliyetlerini yürütecek kişilerin alanında uzman olmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Devamını oku: istanbul Broşür dağıtım firmaları

Google Analytics Alternative