Tıkla"   Tıkla

HİZMETLERİMİZ

İstanbul'da broşür dağıtım işleriniz tarafımızca yapılmaktadır. İstanbul Merkez istenilen bölge veya mahallede evler, esnaflar, cami çıkışları, fabrika çıkışları, otobüs durakları ve gerekli izinler alındığı taktirde üniversite kampüsünde broşür dağıtım yapılmaktadır. Duyurmak istediğiniz broşürü bastırın broşür dağıtımı bize bırakın.

Broşür sayısına göre dağıtımcı sayısı arttırılır. İstanbul'da broşür dağıtım i için özellikle yeni açılan dükkanlar, mağazalar veya tadilat yapan mağazaların tarafımıza başvurmasında yarar var.

Bir çok işletmenin reklamını katalog ve broşürle yaptığını biliyoruz. Firmaların katalog ve broşür dağıtımlarını yapmak bizim işimiz. Kataloğu bastırmak kolaydır ama broşür dağıtım işi için güvenilir gençlere ihtiyacınız olacaktır. İletişime geçin ihtiyacınızı karşılayalım.

Fiyatlar hava durumu broşür sayısı dağıtımcı sayısı yarı zamanlı ve tam zamanlı çalışmaya göre belirlenmektedir. Yüksek fiyatlı Reklam Ajanslarıyla uğraşmayın bizimle iletişime geçin.  Uygun fiyata İstanbulyı iyi bilen gençlerle paranızın hakkını vererek broşürlerinizi dağıtalım.

1. BROŞÜR TASARIM ÇALIŞMASI

Broşür dağıtımı hizmeti almadan önce iyi bir sonuç alabilmek adına  broşür tasarımı ve broşür içeriği çok önemlidir. Bu hususta aklınızda nerden başlayacağınız yoksa uzman reklam danışmanlarımızdan bu konu hakkında fikirler alabilir ve broşür tasarım çalışmalarını tarafımızdan yapılmasını talep edebilirsiniz.

2. BROŞÜR DAĞITIMI İÇİN HEDEF KİTLE SEÇİMİ

İstanbul da Broşür Dağıtım çalışmanıza başlarken işi hangi bölgede ve ne amaçla yapacağınız çok önemlidir. Biliyorsunuz ki reklamın iyisi kötüsü olmaz. Ancak doğru reklam sizi başarıya götürür. Hedef kitle ve lokal bölgelerinizi seçerken uzman satış danışmanlarımızdan fikir alabilirsiniz.

3. BROŞÜR DAĞITIMINDA ADET MİKTARI

Broşür çalışmalarınıza başlarken dağıtımı yapılacak broşür sayısıda çok önemlidir. Bu sayı sizin belki de doğru nokta olan çalışmanızı tetikleyecek yegane unsur olabilir. Yapılacak kampanya ve ya tanıtımlarınız için uzman satış danışmanlarımızdan kaç adet dağıtım yapılması konusunda fikir alabilirsiniz.

4. BROŞÜR DAĞITIMINDA DİSİPLİNEL RAPORLAMA

Broşür dağıtımında başarılı sonuçlar almanın en önemli kısımlarından biri de broşür dağıtım hizmetinin kalitesidir. Hizmet kalitesinde ki disiplinel çalışma anlayışı ve detaylı (fotoğraflı) raporlama size hedef bölgenizde hakimiyetinizin ve kontrollü çalışmanın imkanlarını sunacaktır. Profesyonel dağıtım; her broşür çalışmasında tek tek fotoğraflamalı raporlama hizmeti ile sizlerin daha verimli ve özverili hizmet aldığını göstemekte ve bunun bilincinde çalışmaktadır.

Google Analytics Alternative