HİZMET SÖZLEŞMESİ

İstanbul Broşür dağıtım olarak bütün işlerinde ayrım yapmadan hizmet sözleşmesi uygular, yapılan sözleşmede, ücret geri ödeme garantisi verir,

  EKİBİMİZ

Tüm çalışanlarımız sigortalı ve kalıcı personellerden oluşmaktadır.

  GPS TAKİP SİSTEMİ

Personeller firmamızdan dijital harita sistemiyle takip edilir. Gün içindeki güzergahları ayrıntılı olarak raporlanır.

TOPLU DAĞITIM

TOPLU DAĞITIM HİZMETLERİ

34 Dağıtım tüm Türkiye'ye toplu dağıtım hizmeti vermektedir. İstanbul dışındaki gönderileriniz kargolama yöntemiyle iletilmekte, İstanbul içi toplu dağıtım hizmetleriniz moto kuryeler ve yaya kuryeler aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Kargo şirketleri toplu dağıtım hizmetlerinde yetersiz kalırken 34 Dağıtım uzmanlık alanını bu bağlamda da devreye sokarak hızlı teslimat gerçekleştirmektedir. 


34 Dağıtım, 2005 yılında kurulmuş ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile İstanbul toplu dağıtım hizmetlerin de başarılı birş ekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Moto kuryeler ile yapılan toplu dağıtımlar kargolama yöntemi veya yaya kuryeler ile yapılan dağıtımlara göre daha hızlı yapılmaktadır. Gönderilerinizin birbirine olan mesafesi yakın ise yaya kurye ile toplu dağıtım hizmeti almanız daha ekonomiktir.

 

İSTANBUL TOPLU DAĞITIM

İstanbul'da toplu olarak iletmek istediğiniz gönderilerinizi İstanbul toplu dağıtım moto kuryeler hızlı birşekilde teslimatını gerçekleştirmektedir. Kalabalık semtlerde bulunan toplu gönderileriniz için araçla taşınan gönderileriniz yaya kuryelerimiz tarafından teslimatları yapılmaktadır. Toplu dağıtım ücretlendirmesi teslimat hızına bağlı olarak değişmektedir. Örneğin 1000 adet gönderiniz olsun. Bu miktardaki gönderinin teslimat süresi kısaldıkça fiyat artmaktadır. Toplu gönderileriniz için erkenden işe başlamak ekonomik bir çözümdür. Ayrıca gönderinizin büyüklüğü ve imzalı, imzasız teslimatlar da fiyata etki yapmaktadır. 
Detaylı bilgi için lütfen müşteri hizmetlerinden bizlere ulaşınız.

 

AVANTAJLARI

Toplu dağıtım hizmeti satın alarak, personel tasarrufu yaparsınız. Bu gönderileri kendiniz dağıtmak istediğiniz de araç giderleri, personel giderleri kıyaslaması yapıldığında hiç de ekonomik bir seçenek olmadığını göreceksiniz. Zamandan tasarruf edersiniz. Zaman en değerli hazine olduğu gerçeği ile yola çıkarak ekonomik seçeneğin ne olduğu apaçık ortadadır. 34 Dağıtım yılların vermiş olduğu tecrübesi ile profesyonel toplu dağıtım hizmetleri vermektedir. Detaylı bili için iletişime geçiniz.

Google Analytics Alternative