HİZMET SÖZLEŞMESİ

İstanbul Broşür dağıtım olarak bütün işlerinde ayrım yapmadan hizmet sözleşmesi uygular, yapılan sözleşmede, ücret geri ödeme garantisi verir,

  EKİBİMİZ

Tüm çalışanlarımız sigortalı ve kalıcı personellerden oluşmaktadır.

  GPS TAKİP SİSTEMİ

Personeller firmamızdan dijital harita sistemiyle takip edilir. Gün içindeki güzergahları ayrıntılı olarak raporlanır.

BROŞÜR DAĞITIM

Brroşürlerinizi Hedef Kitlenize Daha Etkili Bir Şekilde Dağıtın

 

Broşür Dağıtım, markanızı pazarlamak için kullanabileceğiniz en “maliyet etkin” yöntemlerden bir tanesidir. Ancak sadece hedef kitlenize ulaştığı zaman gerçekten markanızı pazarlama işlevini yerine getirirler. Bu yüzden el ilanlarınızı hedef kitlenize nasıl daha etkili ulaştırabileceğiniz son derece önemli bir konudur.

Broşür Dağıtımı nerede ve ne zaman dağıtılmalı?
Tasarımınızı yaptınız, iletmek istediğiniz mesajı ya da sloganı da belirlediniz ve Broşür Dağıtım baskı siparişini verdiniz (Kendi el ilanı tasarımınızı yapmak ya da sipariş vermek için hemen tıklayın). Ve elinizde dağıtılmayı bekleyen bir sürü el ilanınız var. Peki, bu el ilanlarınızı sizin için geri dönüş sağlayacak bir reklam aracına nasıl dönüştüreceksiniz?

broşür dağıtım

 

Broşür Dağıtım için tercih edeceğiniz yöntem elbette ki öncelikle bütçenize, sonra yaptığınız işe ve daha sonra da neyi amaçladığınıza göre değişecektir. Bu yöntemlerden en basiti, müşteri kitlenizin düzenli aralıklarla ziyaret ettiği bir noktaya bırakmak olacaktır. Burada size verebileceğimiz tavsiye, benzer başka bir marka ile işbirliği yapmanız ve el ilanlarınızı ortak bir noktada dağıtmanız olacaktır. Bu şekilde hedef kitlenizi iki katına çıkarabilme şansına sahip olabilirsiniz.

CPS TAKİP SİSTEMLİ DAĞITIM

Gönderiler, öngörülen dağıtım süresi içinde, üzerinde belirtilen adrese uğranıp, poşetlenmiş olan dergiler hane kapılarına asılarak yapılan dağıtımlarda personellerimizi cps takip sistemi yardımı ile takip ederiz.

istanbul Broşür dağıtım firmaları

Broşür Dağıtım Hizmeti

Broşürler, firmaların, ürünlerini tanıtmak ve reklam faaliyetlerini hızlandırmak adına yürüttüğü, İstanbul broşür dağıtım görsel nitelikli çalışmalardır. Genelde, ürün tanıtım ve indirimlerini içeren bu dokümanlar, doğru ulaştırıldığı takdirde, müşteri kazanmak ve mevcut müşteri potansiyelini genişletmek açısından çok faydalı olabilmektedir. Bu anlamda, broşür dağıtımhizmetlerinin çok iyi yapılması ve bu dağıtım faaliyetlerini yürütecek kişilerin alanında uzman olmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Devamını oku: istanbul Broşür dağıtım firmaları

TOPLU DAĞITIM

TOPLU DAĞITIM HİZMETLERİ

34 Dağıtım tüm Türkiye'ye toplu dağıtım hizmeti vermektedir. İstanbul dışındaki gönderileriniz kargolama yöntemiyle iletilmekte, İstanbul içi toplu dağıtım hizmetleriniz moto kuryeler ve yaya kuryeler aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Kargo şirketleri toplu dağıtım hizmetlerinde yetersiz kalırken 34 Dağıtım uzmanlık alanını bu bağlamda da devreye sokarak hızlı teslimat gerçekleştirmektedir. 

Devamını oku: TOPLU DAĞITIM

Avcılar Broşür dağıtım firmaları

Broşür Dağıtım Hizmeti

Broşürler, firmaların, ürünlerini tanıtmak ve reklam faaliyetlerini hızlandırmak adına yürüttüğü, Avcılar broşür dağıtım görsel nitelikli çalışmalardır. Genelde, ürün tanıtım ve indirimlerini içeren bu dokümanlar, doğru ulaştırıldığı takdirde, müşteri kazanmak ve mevcut müşteri potansiyelini genişletmek açısından çok faydalı olabilmektedir. Bu anlamda, broşür dağıtımhizmetlerinin çok iyi yapılması ve bu dağıtım faaliyetlerini yürütecek kişilerin alanında uzman olmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Devamını oku: Avcılar Broşür dağıtım firmaları

Google Analytics Alternative